Tilbake til alle rapporter

Graveområde på gang og sykkelvei, dårlige masser

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:15, mandag 17 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 4 minutter senere

Gang og sykkelvei langs E6 er uten asfalt etter graving og midlertidig toppdekke består av singel i stedet for grus. Dette gjør det ustabilt og risikabelt å krysse gravestedet på sykkel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Singel er skiftet ut med mere stabile masser, så nå kan man sykle der uten fare for at hjulene skal skjære ut med fare for velt. Dette ble gjort rimelig fort, så det er veldig bra. Fortsatt ikke asfaltert men regner med det tas i løpet av sommeren.

    Publisert anonymt 00:39, søndag 21 juli 2019

  • Gang og sykkelvei er nå ferdig asfaltert.

    Publisert anonymt 08:50, fredag 30 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter