Tilbake til alle rapporter

Helseskadelig nedstøving av området.Det må saltes!

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Frank Bolsø 11:23, tirsdag 18 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Det har foregått veibygging i eksisterende boligområde i ca 1,5 år nå og det tas lite hensyn til beboerne. Det gjøres lite for å begrense ulempene så nå må noen salte veien og feie der det er asfalt. Det er snart en sak for kommunelege.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Utbygger og entreprenør varslet, ber de ta hensyn til dette med å salte nok samt følge med på dette regelmessig i tørre perioder fremover.

    Sendt inn av Jon Petter Lindholm 10:02, onsdag 19 juni 2019, markert som fikset

  • Ny asfalt er lagt! 👍🏽😊

    Sendt inn av Frank Bolsø 16:45, tirsdag 16 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter