Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk i krysset Måsevegen/Stærvegen. Potensielt farlig.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ken Arne Jensen 11:56, tirsdag 18 juni 2019

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Tunge kjøretøy (buss rute 24) kjører daglig på kanten av kumlokk som vipper ganske kraftig. Foruten ubehaglig impulsstøy midt i boligområde så representerer dette noe som kan lage en farlig situasjon hvis kumlokket vipper høyt nok opp. Det er også en forsenkning i asfalten ved nordsiden av kumlokkringen som stadig blir større.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sendt arbeidere fra Bydrift for å se på mulig løsning av problemet.

    Sendt inn av Odd H Vekve 12:36, tirsdag 18 juni 2019

  • Veldig fornøyd med bydrift her. Allerede dagen etter skjedde det noe. Senere samme uke var problemet utbedret. Løsninga de valgte ser også ut til å fungere.

    Sendt inn av Ken Arne Jensen 15:05, tirsdag 16 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter