Tilbake til alle rapporter

Manglende kant for syklister, ved trafikkøy utenfor Lysaker skole, Gamle Drammensvei 7

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 07:29, onsdag 19 juni 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det er lagt ny asfalt utenfor Lysaker skole, ned mot Professor Kohts vei. Det er et fotgjengerfelt der, med en trafikkøy. Der er det ikke lagt på ny asfalt for å kunne sykle over fotgjengerfeltet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:06, mandag 5 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter