Tilbake til alle rapporter

Mengder med grus i sykkelsti etter kantslått, det gjelder strekningen fra Paulidalen og helt til Undrumsdal

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:35, onsdag 19 juni 2019

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Mengder med grus i hele sykkelsti, dette kom etter kantslått.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble løst veldig raskt.👍✅

    Publisert anonymt 12:19, lørdag 20 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter