Tilbake til alle rapporter

Rørgata bak Jula, bulk i asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Andre Gjørven 15:53, torsdag 20 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Ganske alvorlig bulk i asfalt oppstått ved innkjørsel til varemottak Jula/Gsport. Kjørebane retning øst. Bussrute. Fotgjengerovergangen like østenfor behøver også stadig litt flikking.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bulk/opphøyning i asfalt, har vert der over lengre tid.

    Publisert anonymt 13:34, onsdag 7 august 2019

  • Asfaltsaging 11.sept 19, forberedelse til asfalttiltak

    Sendt inn av Andre Gjørven 11:17, torsdag 12 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter