Tilbake til alle rapporter

Det har oppstått et hull i veien opp mot muren til nummer 164 som det renner vann utav kontinuerllg

Rapportert i kategorien Hull i vei av Therese Eidsnes 20:07, torsdag 20 juni 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det har oppstått et hull i veien opp mot muren til nummer 164 som det renner vann utav kontinuerllg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:54, onsdag 24 juli 2019

  • Har ikke hørt noe, ingenting har skjedd

    Sendt inn av Therese Eidsnes 11:54, onsdag 24 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:24, onsdag 21 august 2019

  • Ingenting har skjedd...

    Sendt inn av Therese Eidsnes 12:24, onsdag 21 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:39, onsdag

  • Hullet er der enda og nå er det kommet et nytt lite hull i fortauet ved siden av det der det også har begynt å sive opp fuktighet. Har snakket med et par karer fra vann- og avløpsetaten, men etter det jeg forstår har de ikke foretatt seg noe.

    Sendt inn av Therese Eidsnes 13:39, onsdag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter