Tilbake til alle rapporter

Trafikkskilt stikker ut i veien

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 09:21, søndag 23 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 3 minutter senere

Rett etter krysset ved Oven i retning Tomb, så holder skiltet som viser riksveien på å ramle ut i kjørebanen. Skiltet står allerede på skrå og øvre del stikker allerede ut i veibanen. Da veien er smal fra før på dette punktet, så kan uheldige bilister bli truffet av dette skiltet hvis de ikke er oppmerksomme.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter