Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i asfalt i snarvei.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Trine Einarsdatter Nilsen 01:54, mandag 24 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 1 minutt senere

Det er et stort hull i asfalt rett ved huset vårt/i tilknytning til vår innkjørsel. Dette har vært over lengre tid og trenger og fylles snarest, da er skummelt for syklende og barn blandt annet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problem ble fikset på enkel måte, allerede neste dag. Det ble lagt grus i hullet.

    Sendt inn av Trine Einarsdatter Nilsen 11:53, onsdag 24 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter