Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 08:19, tirsdag 25 juni 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Vikepliktskilt og skilt for rundkjøring mangler ved kjøring sørover på Jernbanegata mot Nordgata v/Bremseth sport.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:52, tirsdag 23 juli 2019

  • Ingenting har skjedd, Hvem får skylden ved et sammenstøt/ulykke?

    Publisert anonymt 14:52, tirsdag 23 juli 2019

  • Ingenting har skjedd.

    Publisert anonymt 17:19, tirsdag 27 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter