Tilbake til alle rapporter

Pjåkaveien generelt er dårlig, mang edype hull i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Per Tore Strømsodd 12:10, tirsdag 25 juni 2019

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Hele Pjåkaveien trenger rehabilitering. Diverse hull i veidekket på hele strekningen Pjåkaveien. Ser ut til at vedligjehold har vært utført, men bare på de værste hullene. Det som er mest problematisk nå er passering av bekk etter hus nr 51 retning nord. Biler slår nedi dekket og skades. Dette er et gjentakende problem da masse under vei i forbindelse med stikkledning/bekk beveger seg i forhold til årstiden.

Det er betydelig slitasje på hjullager, endeledd og dempere på bilder i dette området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:08, mandag 29 juli 2019

  • Det er et gjentagemde problem hvert år på dette stedet da vegen endrer seg i forbindelse med tele i bakken.

    Sendt inn av Per Tore Strømsodd 08:08, mandag 29 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter