Tilbake til alle rapporter

Grus/små stein fjernes

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:48, tirsdag 25 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 2 minutter senere

Nye Veier AS har lagt grus/steiner i asfaltkanten. Det ligger nå en del småstein i svingene ned mot Abelnes, dette kan være farlig for motorsyklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 07:48, mandag 29 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter