Tilbake til alle rapporter

Uoversiktlig ved overgangsfelt. Høy jordhaung med høyt buskas. Dette er skolevei for Isebakkebarn til Berg skole

Publisert av Ellen T. Bråtekas 18:17, tirsdag 25 juni 2019

Sendt til Østfold og Halden 3 minutter senere

Uoversiktlig vei- skolvei for barn

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei

    Overgangsfeltet på Isebakkeveien ved gamle Emco maling er veldig uoversiktlig. Det skulle vært klippet pluss at det er en jordvoll som gjør at det er veldig vanskelig å se når spesielt barn skal krysse veien.

    Sendt inn av Atle Bergseth 09:52, mandag 19 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter