Tilbake til alle rapporter

Manglande kantslått langs heile Krekavegen. Trær gror gjenn om autovernet

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:16, tirsdag 25 juni 2019

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Manglande kantslått langs heile Krekavegen. Har ikkje vore kantslått på veldig mange år. Trær gror gjennom autovernet. Også manglade kantslått på andre kommunale vegar på Hafslo. Men Krekavegen tar kaka.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter