Tilbake til alle rapporter

Fortau som gror igjen

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Roy Hojem 14:24, onsdag 26 juni 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Når fortauene ikke feies/ryddes for sand og løv, vil gress og ugress som vokser vilt sørge for at fortauet til slutt gror igjen. Dette er skoleveien for mange barn, og dessverre er det mange av fortauene i Kirkenes som ser likedan ut. Dette bør være enkelt å forhindre, men det virker som enkle og rimelige forskjønningstiltak blir nedprioritert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lagt inn eksempelbilde fra Langørveien, ved kirkegården.

    Sendt inn av Roy Hojem 14:26, onsdag 26 juni 2019

  • Bedre nå

    Sendt inn av Roy Hojem 10:00, mandag 22 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter