Tilbake til alle rapporter

Store mengder asfalt mangler.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Pål Amundsen 21:06, torsdag 27 juni 2019

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Første bildet viser at hullet nå er nede på tredje lag med asfalt. Hullene begynner før broa over ledningedalen og forbi joker butikken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Good

    Sendt inn av Pål Amundsen 21:33, torsdag 25 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter