Tilbake til alle rapporter

Flere sluker er tette/fulle med sand langs kattmarkvegen

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 22:18, torsdag 27 juni 2019

Sendt til Namsos 1 minutt senere

Ikke vært skikkelig feiing av vegen på mange år. Slukene er fulle av sand, å vegen er i ferd med å gå i oppløsning rundt slukene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:30, lørdag 31 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter