Tilbake til alle rapporter

Tett avløpskumme

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 18:54, mandag 1 juli 2019

Sendt til Stord mindre enn et minutt senere

På veg frå leikeplassen på Gullberg til Urdastranda, er det ein avløpskumme (til høgre for stien, ved stikryss) der det fossar over av kloakk. Ser ut som det har vore slik lenge, då bekken nedover mot stranda ser rimelig fæl ut. Det lukta ramslauk ned til kummen, men så overtek koakklukta vidare nedover. Ikkje kjekkt å gå i skogen, endo verre må det vera for strandgjestene..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga di er videresendt Stord kommunalteknikk. Mvh Fellestenester

    Sendt inn av kundetorget@stord.kommune.no 07:39, tirsdag 2 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter