Tilbake til alle rapporter

Gatelyset har sluttet å virke igjen.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:45, tirsdag 2 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 5 minutter senere

Har slutta å lyse. Sikkert 3. gang nå etter de ble skiftet ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:20, tirsdag 30 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:45, tirsdag 27 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:05, tirsdag 24 september 2019

  • Alt for lang tid å få svar..

    Publisert anonymt 16:05, tirsdag 24 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter