Tilbake til alle rapporter

Det er ekstremt mye hull, dumper og sprekker i asfalten på Lyserenveien.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:51, tirsdag 2 juli 2019

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er ekstremt mye hull, dumper og sprekker i asfalten på Lyserenveien, gjelder helt fra Spydeberg stasjon og ca. 5 km retning RV 120. Noen steder har veiskulderen rast ut, så det å møte andre biler blir farlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:01, tirsdag 30 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter