Tilbake til alle rapporter

For dårlig gjenfylling av gravd renne på tvers i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Gunnar 22:03, tirsdag 2 juli 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Etter graving over hele veibanen, ble det fylt igjen altfor dårlig. det er store groper som gjør at trafikken må ned i 10 km i timen for å komme over på en grei måte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:31, onsdag 31 juli 2019

  • Det er forsøkt gjort en utbedring, men den er ikke tilfredsstillende. Alle kjøretøy, også bussene, må vesentlig ned i fart ved denne dumpen.

    Sendt inn av Gunnar 09:31, onsdag 31 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter