Tilbake til alle rapporter

Masse grus i veien etter regnskyll

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 11:34, torsdag 4 juli 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Mye grus har rent ut i veien etter regnskyll. Farlig for syklister!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:36, mandag 5 august 2019

  • Grusen er bare kostet inn mot siden. Etter regnskyll er det fortsatt grus midt i veien.

    Publisert anonymt 22:36, mandag 5 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter