Tilbake til alle rapporter

Er dette en GRUS- og sykkelvei...?

Rapportert i kategorien Sykkelveier av SLF Lillestrøm og omegn 20:35, onsdag 3 juli 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

...eller en gang- og sykkelveg - som mangler litt vedlikehold?

Lokale vintersyklister vet godt at gang- og sykkelvegen langs Kirkeveien mellom Kjushagen og Leirsundveien ofte er preget av svært dårlig vintervedlikehold...

Men ved krysset Kirkeveien/ Leirsundveien er det nå faktisk også i juli måned ganske dårlige forhold (eller bedre sagt juni/ juli - fordi situasjonen vist på bildet har allerede vart en stund...)

Vi lurer på hvor mye tid det vil ta før grusen blir fjernet her...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • ...og hvem som vil fjerne grusen?

    Sendt inn av SLF Lillestrøm og omegn 20:37, onsdag 3 juli 2019

  • Istedenfor å vente på en reaksjon fra vegmyndighetene har vi heller valgt å bidra selv...

    Sendt inn av SLF Lillestrøm og omegn 20:13, torsdag 4 juli 2019

  • ...og med dette kan vi allerede nå registrere saken som løst :-)

    Sendt inn av SLF Lillestrøm og omegn 20:14, torsdag 4 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter