Tilbake til alle rapporter

Vokser trær på kommunal grunn som skaper trafikkfarlige situasjoner

Rapportert i kategorien Trær anonymt 11:59, torsdag 4 juli 2019

Sendt til Ski mindre enn et minutt senere

Når man kommer fra kantarellen og skal kjøre ut i skoglia så må man stå mer eller mindre ute i kjørebanen for å se om det kommer noen fra høyre. Vokser trær og ugress på oversiden av gangovergang som sperrer utsikt. Vil vel også si at det er ca 1.5 meter høyt ugress opp hele bøleråsen som skaper uoversiktlighet når barn skal over gangfelt osv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:45, torsdag 1 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter