Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kirsti Thorbjørnsen 20:16, torsdag 4 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 4 minutter senere

Hull i veien i krysset Syrinveien -Ringshaugveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det gikk jo egentlig ganske raskt å få fylt hullet.

    Sendt inn av Kirsti Thorbjørnsen 20:32, torsdag 1 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter