Tilbake til alle rapporter

Bussholdeplass er alt for mørk. Bør komme lys på busskur før vinteren.

Rapportert i kategorien Gatelys av Anja Larsen 11:13, fredag 5 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Halsa 2 minutter senere

Barna på Hjellnes i Valsøyfjord venter på bussen på en mørk bussholdeplass. Det må komme et gatelys der, som gjør det trygt for barna våre. Det er opplagt strøm ved busskuret, og dette er kommunen deleier av. Håper dere kan se på dette og ordne lys til vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:17, søndag 4 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:33, mandag 2 september 2019

  • Etter 2 måneder har jeg enda ikke fått svar på min henvendelse.

    Sendt inn av Anja Larsen 21:33, mandag 2 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:56, tirsdag 1 oktober 2019

  • Betenkelig at dette ikke har blitt sett på engang!!

    Sendt inn av Anja Larsen 07:56, tirsdag 1 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter