Tilbake til alle rapporter

Ikke fylte sprekker etter arbeid

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 17:28, mandag 8 juli 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Ser ut som de fikk tom for asfalt, det er fylt lengre opp

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:07, mandag 5 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:21, mandag 2 september 2019

  • Dette er et vegvesen-prosjekt, så dette må dere følge opp svv!

    Publisert anonymt 22:21, mandag 2 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:19, mandag 7 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter