Tilbake til alle rapporter

Mangler klipping av gress rundt og mellom trær ved gang/sykkelsti. Se bilde

Rapportert i kategorien Park/landskap av Tonje Mikkelsen 10:25, tirsdag 9 juli 2019

Sendt til Hamar 4 minutter senere

Mangler klipping av gress rundt og mellom trær ved gang og sykkelsti på Nordviken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Mulig å fjerne dødt træ?

    Publisert anonymt 20:22, søndag 28 juli 2019

  • Hei!

    Takk for henvendelse. Til info blir det døde treet byttet ut i forbindelse med anleggsarbeidet som nå har startet opp i Nordvikvegen

    Mvh Hamar Kommune

    Publisert anonymt 08:19, mandag 29 juli 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Tonje Mikkelsen 11:13, tirsdag 6 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter