Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt som er lappet på veldig mange ganger. Linjeveien trenger nyasfaltering fra Myrbakkvn til Linjebakken.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Nina Grue 21:58, tirsdag 9 juli 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Dårlig asfalt som er lappet på veldig mange ganger. Skaper ekstra støy og sprut på fotgjengere i regn. Linjeveien trenger nyasfaltering fra Myrbakkvn til Linjebakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:28, onsdag 7 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter