Tilbake til alle rapporter

Setningsskade etter graving til nybygg

Rapportert i kategorien Hull i vei av Knut Brynildsen 13:19, onsdag 10 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Etter at det ble gravd vann- og avløp til Slettevn. 2, ble det ikke gjort godt nok grunnarbeid ved igjen-tetting. Det ble asfaltert uten godt nok grunnarbeid noe som har resultert i en stor dump i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:56, fredag 9 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:34, fredag 6 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:57, fredag 4 oktober 2019

  • Skikkelig skuffende at ingenting har skjedd etter at jeg meldte om dette for snart 3 måneder siden!

    Sendt inn av Knut Brynildsen 18:57, fredag 4 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter