Tilbake til alle rapporter

Glemt asfaltering.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Marius Helmersen 19:29, onsdag 10 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Kommunen gravde et stort hull i gangveien for tre år siden. Hullet ble fylt igjen med grov pukk og forlatt. Trenger sårt asfaltering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:46, onsdag 7 august 2019

  • Ingen respons

    Sendt inn av Marius Helmersen 20:46, onsdag 7 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:01, onsdag 4 september 2019

  • Ingen respons ingen utbedring. Flere har lagt ut rapport om samme problem.

    Sendt inn av Marius Helmersen 21:01, onsdag 4 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter