Tilbake til alle rapporter

Midlertidig traffikkskilt som er fastmontert

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Stein Arne Lind 05:10, torsdag 11 juli 2019

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Hei, dette skiltet henger igjen lenge etter at arbeidet er avsluttet. Det står dårligt til for innkjøringen. Skiltet er skrudd og montert fast i asfalten. Kan ikke være mulig at det skal stå der fast?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:59, fredag 16 august 2019

  • Skiltet står fortsatt som en fast montasje. Etter 2 mnd har ingenting skjedd, eller noen form for tilbakemld.

    Skiltet står fortsatt i veien.

    Om det må stå slik hadde det vært greit om det stod montert fast (veiarbeid) litt lengre opp i gaten så det ikke utgjorde et slikt problem.

    Sendt inn av Stein Arne Lind 21:59, fredag 16 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 03:19, lørdag 14 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter