Tilbake til alle rapporter

Steinblokker mangler

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Synnøve Løvås 10:27, fredag 12 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 3 minutter senere

De store blokkene som forhindrer biltrafikk er fjernet i forbindelse med bygging av vei til det nye kloakkanlegget. Dette gjør at biler kjører på Malvikstien, og det har ført til nestenulykker, fordi gående ikke hører blant annet el-biler. Ferdes mye barn her, så det er uholdbart og lite sikkert for de som fotgjengere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:55, fredag 9 august 2019

  • Mangler fortsatt steiner her. Kommunen har overhodet ikke svart. Mulig det ikke skal være steiner her, da de har asfaltert midt over turstien.

    Sendt inn av Synnøve Løvås 12:55, fredag 9 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter