Tilbake til alle rapporter

Savner autovern

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Synnøve Løvås 10:36, fredag 12 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 4 minutter senere

Det ble oppført autovern i øvre del av gata for en stund siden. Savner videreføring helt til lekeplassen i gata. Veien ligger like tett mot elva der hvor autovern stopper pr idag, og det er skolevei for flere førskolebarn. Finner ikke mening i at ikke hele gata skal ha autovern.

Det er i tillegg starten på Homlastien i gata, og på helg går/sykler det mye barnefamilier her. Forstår derfor ikke hvorfor autovern stopper halvveis ned i gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter