Tilbake til alle rapporter

Lenestol og annet skrot er satt ut ved de ordinære søppelkassene.

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 21:39, søndag 14 juli 2019

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Området hvor de ordinære søppelkassene står benyttes for avsetting av møbler og annet som ikke er vanlig husholdningsavfall. En del forsøkes kastet i søppelkassene som blir stående åpne slik at fugler og dyr kommer til og river husholdningsavfallet ut i gata. Det kan se ut som at noen av beboerne som bruker søppelkassene ikke har forstått at disse kun er ment til husholdningsavfall. Oppegårdsgata ser til tider ut som en svinesti. (Dett er Ikke et engangstilfelle).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det står ikke lenger møbler og annet skrot på aktuell søppelplass. Problemet er foreløpig løst.

    Publisert anonymt 10:22, mandag 12 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter