Tilbake til alle rapporter

Mye sand/grus på sykkelveien etter gravearbeid

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 11:54, mandag 15 juli 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Her har det blitt grav ved siden av sykkelveien og nå ligger det mye sand/grus utover i sykkelveien - i en sving der man kan ha god fart når man kommer på sykkelveien nedover langs Trondheimsveien. Dette bør kostes bort snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble løst etter noen få dager.

    Publisert anonymt 22:04, mandag 12 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter