Tilbake til alle rapporter

Søppel og ikke minst glasskår. Mange som lufter hunder her.

Rapportert i kategorien Forsøpling av Erik Conradi 08:12, tirsdag 16 juli 2019

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Generelt en del søppel langs gangsti. Også glasskår, akkurat der folk lufter hundene sine.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter