Tilbake til alle rapporter

Kumlokk i kjørebane avgir støy hver gang biler kjører over

Publisert av stemland@gmail.com 16:57, onsdag 17 juli 2019

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Kumlokk, mulig sunket i veibanen. Avgir "Da-dunk" hver gang biler passerer over. Mer og mer siden i våres. Høres både natt og dag. Kjøreretningen Bryn- Abildsø. Rett nedenfor veiskilt (ses på bildene).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er løst.

    Sendt inn av stemland@gmail.com 12:22, mandag, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter