Tilbake til alle rapporter

Merking av fotgjengerfelt mangler

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Runar Ingebrigtsen 12:20, torsdag 18 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Narvik 4 minutter senere

Fortauet har plassering av fotgjengerfelt som gir mening. Men feltet er ikke merket opp med striper eller skilt.

Dette har vært slik siden fortauet kom.

Må fikses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter