Tilbake til alle rapporter

Ett tre som går ut i veien

Rapportert i kategorien Trær anonymt 14:14, torsdag 18 juli 2019

Sendt til Sør-Odal mindre enn et minutt senere

Rundt denne plassen er det ett tre som går over i veien. Dette fikk jeg i front ruten på enn buss når jeg skulle sleppe fram ambulansen. Du ser det ikke så gått. Men når du vet om det så ser du det veldig gått.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:34, torsdag 15 august 2019

  • Treet står fortsatt ut i gata. Når jeg kjørte for bi for 1 uke siden.

    Publisert anonymt 15:34, torsdag 15 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter