Tilbake til alle rapporter

Asfalten har smuldret opp på snuplassen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:09, torsdag 18 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund mindre enn et minutt senere

Asfalten på snuplassen har smuldet opp til ett stort hull i bakken. Det er også flere hull/skader i asfalten nedover i gaten. Vi i nabolaget har satt pris på om det har blitt fylt på med asfalt i hullene som er i veien!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:24, fredag 23 august 2019

  • Nesten alle hullen nede i veien ble fylt opp med ny asfalt, og det var bra. Det som ikke var så bra var at det største hullet på snuplassen ble ikke gjort noe med. Der asfalten har smuldret opp og blir verre og verre. Det må nok mest sannsynlig asfalteres, siden hullet er

    Publisert anonymt 17:24, fredag 23 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter