Tilbake til alle rapporter

3stk kuler i vei på ca 5-6cm.

Rapportert i kategorien Hull i vei av terje becher 12:12, lørdag 20 juli 2019

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Merket kulene i fjor, men har blitt værre i år. Må kjøre over i motgående kjørebane for å ikke slå istykker felger. Sist det regnet så jeg ikke hvor di var og kjørte da over den ene og slo bulk i felgen. Dette er snakk om dyre 18" bbs felger som jeg nå har sendt inn til retting. Vil helst slippe å måtte gjøre det flere ganger. Mvh Terje Becher

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:25, lørdag 17 august 2019

  • Har vært noen her og fylt enkelte hull på strekningen med asfalt, men ingen bedring på kulene som bare har blitt værre. Har også dukket opp en til litt lengre opp langs mørkveien (bakketoppen rett etter)

    Sendt inn av terje becher 12:25, lørdag 17 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:34, lørdag 14 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter