Tilbake til alle rapporter

Dype hull etter kraftig regnær, samt dårlig fiksing av veien i vår.

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Torill Dyrli 08:50, søndag 21 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 5 minutter senere

Etter forrige ukes regnvær har det blitt store, dype spor i grusveien, som gjør det livsfarlig å sykle der. I tillegg var veien dårlig reparert i vår på dette stykket (ca 20 m), som gjør at veien er svært humpete og vanskelig å sykle på. Kjent stykke dette, hvor grusen forsvinner pga dårlig grunnarbeid hvert år, men nå er det spesielt ille, og farlig. Som ansatt i kommune, og som sykler hver dag til jobb, fra storbakken til sentrum, vil jeg tro det er greit at man ikke blir skadet på vei til jobb pga dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:51, søndag 18 august 2019

  • Null, for ingenting er blitt gjort. Får dårlig asså.

    Sendt inn av Torill Dyrli 10:51, søndag 18 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter