Tilbake til alle rapporter

Fleire store hol i vegen på parkeringsplassen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Carolina_vangen@hotmail.com 15:43, søndag 21 juli 2019

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

3 store hol på fellesparkeringen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er ein grusa parkeringsplass. Holer er fylt, og det er planert med 0-16mm veg grus.

    Sendt inn av Rune Nordheim 09:21, torsdag 1 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter