Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gjerde

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 07:40, tirsdag 23 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Asker 4 minutter senere

Denne veistumpen er registrert tilhørende Asker kommune på Seeiendom.no. I svingen er det et gammelt tregjerde som forfaller stadig mer og mer. Bør repareres (tar noen timer) eller fjernes helt (tar 30 minutter). Ser ikke at det er behov for gjerde her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilde som viser gjerdet

    Publisert anonymt 16:25, søndag 28 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:32, tirsdag 20 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter