Tilbake til alle rapporter

Vepsebol

Rapportert anonymt 19:54, tirsdag 23 juli 2019

Sendt til Hamar og Hedmark 1 minutt senere

Vepsebol på lekeplassen/ øverst t h på klatreveggen. Et barn ble stukket 7 ganger og kjørt på legevakten i dag. Gikk heldigvis bra. Vepsebolet må fjernes!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har blitt fjernet

    Publisert anonymt 11:35, onsdag 24 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter