Tilbake til alle rapporter

Ledningskveil i veien

Publisert av Maichen Hansen 13:38, onsdag 24 juli 2019

Sendt til Malvik og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

Stor ledningskveil kommer opp fra jorda og ligger på tomtegrensen mot veien. Har ligget der siden vi kjøpte i 2017, og ser ut til å ha blitt skadet ved brøyting. Er denne kommunen sin? Kan den fjernes/sikres/klippes?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette gikk fort. Personell kom mens jeg klippet plenen ute og klippet kabelen som viste seg å være en gammel kabel-tv ledning.

    Sendt inn av Maichen Hansen 13:57, onsdag 21 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter