Tilbake til alle rapporter

Dype hull i veien. Dette er rett ved en gang/sykkelvei mellom myrullsvingen og røsslyngveien. Mange barn sykler her og mange sykler rett i hullene og faller stygt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hanne Nilsen 21:30, torsdag 25 juli 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

To dype hull i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gangstien mellom Røsslyngveien og Myrullsvingen er uten gatelys. Det er veldig mørkt å gå der høst- og vinterstid både for små og store.

    Sendt inn av Lise Sundstrøm-Moseid 17:17, onsdag 23 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter