Tilbake til alle rapporter

Forlatt bil uten skilter

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Jo Laurits Aksdal 18:36, fre. 26 juli 2019

Sendt til Asker 4 minutter senere

Bilen har stått der forlatt i hele sommer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Mercedes uten skilt og frontlykter mellom Jøssinggata og Viggo Hansteens alle i Moss.

    Sendt inn av Roland Berg Lie 19:09, mandag 3 februar 2020

  • Bil fjernet

    Sendt inn av Jo Laurits Aksdal 10:59, tirsdag 4 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter