Tilbake til alle rapporter

I gjengrodd lekeplass Siden 2017 har vi spurt om hjelp.

Rapportert i kategorien Park/landskap av Tormod Fredriksson 11:20, mandag 29 juli 2019

Sendt til Halden 4 minutter senere

Har skrevet mailer til Halden kommune siden 2017 og fram til mai 2019 . Ber om hjelp til å få fjernet ugress på lekeplass pga det har tatt helt av . Har flere mailer viss ønskelig . Har fått ja at dere skal hjelpe men ingenting har skjedd .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter